Lektoři

Monika Trčková – seznamovací kouč a poradce

Věnuji se poradenství v oblasti seznamování. Učím lidi, jak se správně a vědomě seznamovat a pomáhám nezadaným najít cestu k tomu správnému partnerovi. Kladu důraz na pochopení opačného pohlaví jako základ pro harmonické fungování vztahů. Zároveň učím lidi jak rozpoznat a odstranit nevědomé bloky, které sabotují nalezení správného partnera.

Soustřeďuji se především na tyto oblasti, ve kterých nabízím podporu, poradenství a vedení:

♥ Jak se správně a vědomě seznámit (a žít vědomé vztahy)

♥ Jak porozumět opačnému pohlaví

♥ Jak si do života přitáhnout to, po čem toužíte (nejen partnera)

www.najdeteseted.cz

Martin Vasquez

Vystudoval jsem Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval jsem celou řadu výcviků a stáží v oblasti veřejného vystupování a to jak v ČR, tak i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Mojí specializací se tak logicky staly prezentační a řečnické dovednosti, argumentace, přesvědčování a improvizace.

Posledních 17 let také pravidelně vystupuji na veřejnosti. Přednáším na vysokých školách, moderuji akce a festivaly, vystupuji v rámci stand-up comedy Na Stojáka a Slam Poetry. Spolu s dalšími kolegy jsem v roce 2002 založil Českou improvizační ligu a improvizační divadlo JUST! IMPRO, se kterým pravidelně vystupuji ve Švandově divadle v Praze. V roce 2013 jsem v nakladatelství Grada vydal knihu s názvem Buďte mistry improvizace a v roce 2015 knihu Trénink mistrů improvizace.

www.vasquez.cz