Jednodenní akce

Nejbližší termíny:

7.4.2018 Praha

10:00 – 18:00 hodin, v Praze


REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO ZDE (toto není závazná přihláška)

Přihlášky přijímáme nejpozději do 1.4.2018


Cena: 1 500 Kč

Kapacita mužů je téměř naplněna!

Kurz seznamovacích dovedností:

Tento celodenní kurz je zaměřen na vnímání vašeho přístupu  a postoje k seznamování a k opačnému pohlaví.  Budeme trénovat „mindfulness“ (všímavost) při seznamování, budete si všímat svých automatických nastavení, které třeba někdy mohou správnému seznámení a navazování kontaktů bránit. Podíváme se na to, co se s vámi děje při kontaktu s opačným pohlavím a do jakých automatických vzorců či stereotypů padáte.

Oproti večerním akcím bude prostor pro poradenství na konkrétní situace účastníků, kteří budou mít zájem (podle času).

Do hloubky rozvineme cvičení z večerního kurzu:

Jak oslovovat, jak dát druhému zelenou, jak navázat kontakt  a získat zájem opačného pohlaví, jak pozvat na rande a jak být pro druhé atraktivní .

Ženy se dozví, jak se seznamovat z místa své ženské síly, která muže velmi přitahuje. Jak při seznamování využívat ženské kvality, jako otevřenost, přijímání,  naslouchání a bytí v přítomném okamžiku. Jak pozvat muže k tomu, aby se mohl o vás ucházet. Jak si při seznamování a kontaktu s novým mužem nastavit bezpečné hranice a jak umět říci NE tak, aby to druhá strana slyšela a respektovala. Budeme mluvit o tom, co by žena rozhodně při seznamování dělat neměla, aby o ní muž neztratil zájem.

Na našem kurzu je unikátní, že si můžete vyzkoušet  seznamování  NANEČISTO! V bezpečném  prostředí, dostanete upřímný feedback (od opačného pohlaví) na to, co při seznamování vyzařujete a vysíláte do okolí. Co děláte dobře, a co byste mohli, nebo měli zlepšit. Protože to mohou být právě tyto jemné nuance, které my sami u sebe nejsme schopni vnímat, a které mohou sabotovat náš úspěch v seznamování. V jednodenní kurzu se tomuto seznamování nanečisto budeme věnovat dopodrobna.

V rámci cvičení se kromě seznamovacích dovedností naučíte dobře komunikovat a získat jistotu v náročnějších situacích, a to všechno pro vás bude prospěšné i mimo oblast seznamování.

A v neposlední řadě budete mít náhled na to, co řeší a s jakými problémy se setkává při seznamování opačné pohlaví. Tím lépe porozumíte tomu, proč se chovají v určitých situacích určitým způsobem a jak vy na to můžete správně reagovat. Porozumění fungování opačného pohlaví je klíčem ke správnému navazování a potom fungování vztahu.

Navážete nová přátelství s fajn lidmi a možná i něco víc, kdo ví……  

Jestli jste dlouho sami a chcete to změnit,  pojďte se naučit jak na to!

REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO ZDE

(toto není závazná přihláška)